Masáže Strašice

CELOTĚLOVÁ SMYSLNÁ MASÁŽ – TANTRA

Možnost pronájmu

Relaxační masáž

Klasická masáž

BDSM

Kašmírská masáž

Celotělová smyslná masáž – Tantra

Pro ženy, muže, páry, čtyřruční a BDSM Tantra.

Tantra je jednotnou meditací dvou lidí. Je o poznání přítomné dokonalosti, jednoty, vzájemného propojení a bezpodmínečné lásky, přijetí sebe sama i druhých bez výhrad a předsudků tak, jak jsou, právě tady a teď.

Tantra je osobní vnitřní cesta, je sladkým plamenem touhy v každém z nás, jenž nutí poznávat vlastní podstatu, neboť sexuální esence je nejen nejsilnější energií, která udržuje v chodu zázrak života, ale my tuto energii můžeme využít také k rozvoji fyzického, emocionálního a duchovního uvědomění.

Dovolte si pomocí magické síly léčivého dotyku prožít něco výjimečně krásného.

Pomalé, vědomé, láskyplné dotyky a vědomá práce s energií postupně odbourávají napětí, nahromaděný stres a neklid a pozvolna probouzí tělo, které se energeticky nabíjí jako celek životní silou. Blažený pocit, který zaplaví celé Vaše bytí je udržován co nejdéle, což má na Vaše tělo i mysl blahodárný vliv ve všech směrech, včetně léčivého prožitku pro duši i tělo.

Masáže

Ceník

Tantrická masáž 2hod 3.000,-
3hod 4.500,-
Tantrická masáž pro páry 2hod 5.400,-
3hod 7.100,-
Tantrická masáž čtyřruční                    2hod 5.400,-
3hod 7.100,-
BDSM Tantra 2hod 3.000,-
3hod 4.500,-

Možnost pronájmu

Prostory v Plzni (ul. Malická č. 17) si můžete také pronajmout k různým vzdělávacím aktivitám, soukromým oslavám, masážím či chvílím, kdy nechcete být nikým a ničím rušeni.

Pronájem prostor vhodných k oslavám, školení…
Popis: kapacita 15 osob, kavárenské uspořádání, bar s obsluhou.
Cena pronájmu: dle domluvy, jakož i uspořádání nábytku, případně občerstvení a nápojů.

 

Pronájem salonu

Popis: dvě malé místnosti, jedna ve stylu BDSM se sprchou (vybavené základním BDSM nábytkem a pomůckami), druhá určena k masážím (matrace 140cm x200cm s vyhřívací podložkou, ohřívačem oleje, el. krbem a přehrávačem), propojené chodbičkou (2 židle a stoleček). K dispozici je dále rychlovarná konvice a základní nádobí, mycí a dezinfekční prostředky, ručníky).

Cena:

  • 500,-/hodinu/pár
  • 750,-/hodinu/dva páry

Po předchozí domluvě lze k pronájmu všech nabízených prostor přidat i wellness dle ceníku platného na www.plzenskasauna.cz/malicka/

Relaxační masáž

Masáž je zaměřena především na uvolnění a celkové zklidnění pomocí jemných a pomalých hmatů se zaměřením na tělo jako celek nebo na jeho konkrétní části.

Ceník

1hod 1 000,-

Klasická masáž

Odstraňuje ztuhlé svalstvo a uvolňuje napětí, při masáži dochází k celkovému uvolnění, regeneraci, odstranění únavy a stresu. To vede k očistě organismu, což má blahodárný vliv nejen pro Vaše tělo, ale i mysl. Budete se cítit spokojeně s velkou dávkou energie.

Ceník

30min 400,-
1hod 800,-
1,5hod 1.500,-
celé tělo 3hod 2.500,-

BDSM

Láká Vás submisivně-dominantní vztah? Praktikujete nějakou praktiku BDSM nebo Vás láká tuto praktiku z oblasti erotiky vyzkoušet? Jak se Vám líbí představa být jinému totálně podřízen, plnit jeho příkazy, dělat vše co se řekne, být imobilizován a vystaven vůli dominantního protějšku? Každý z nás to má „nějak“. Někdo se teprve hledá, pro jiného je to zpestření v životě či vztahu, někdo takto relaxuje a někoho to plně naplňuje. Vše je v pořádku a u nás přijímáme každého takového, jaký je. Bez předsudků a soudů.

Ceník

1hod 2 000,-
2hod 3 500,-
3hod 5 000,-

Kašmírská masáž

Jedná se o rituální, posvátnou, velmi příjemnou a uvolňující celostní smyslnou masáž, která je prováděna s velkou úctou, citlivě a s respektem. Dochází k propojení mužské a ženské polarity, vnitřního dítěte a Vaší podstaty. Při této masáži se střídá intenzita dotyku, což ve spojení s různými pozicemi vytvoří opravdu hluboký prožitek. Díky kašmírským masážním pozicím, jsou tělo maséra i masírovaného po celou dobu v kontaktu. Doporučujeme všem, kteří chtějí prožít absolutní uvolnění a klid a propojení sama se sebou.

Ceník

3hod 4 500,-
Skip to content