Masáže Strašice

CELOTĚLOVÁ SMYSLNÁ MASÁŽ – TANTRA

Možnost pronájmu

Manuální lymfodrenáž

Klasická masáž

Reflexní masáž plosky nohy

Reiki

Bodystyling

Kašmírská masáž

Ostatní masáže a služby

Celotělová smyslná masáž – Tantra

Pro ženy, muže, páry, čtyřruční a BDSM Tantra.

Tantra je jednotnou meditací dvou lidí. Je o poznání přítomné dokonalosti, jednoty, vzájemného propojení a bezpodmínečné lásky, přijetí sebe sama i druhých bez výhrad a předsudků tak, jak jsou, právě tady a teď.

Tantra je osobní vnitřní cesta, je sladkým plamenem touhy v každém z nás, jenž nutí poznávat vlastní podstatu, neboť sexuální esence je nejen nejsilnější energií, která udržuje v chodu zázrak života, ale my tuto energii můžeme využít také k rozvoji fyzického, emocionálního a duchovního uvědomění.

Dovolte si pomocí magické síly léčivého dotyku prožít něco výjimečně krásného.

Pomalé, vědomé, láskyplné dotyky a vědomá práce s energií postupně odbourávají napětí, nahromaděný stres a neklid a pozvolna probouzí tělo, které se energeticky nabíjí jako celek životní silou. Blažený pocit, který zaplaví celé Vaše bytí je udržován co nejdéle, což má na Vaše tělo i mysl blahodárný vliv ve všech směrech, včetně léčivého prožitku pro duši i tělo.

Masáže

Ceník

Tantrická masáž 2hod 3.000,-
3hod 4.500,-
Tantrická masáž pro páry 2hod 5.400,-
3hod 7.100,-
Tantrická masáž čtyřruční                    2hod 5.400,-
3hod 7.100,-
BDSM Tantra 2hod 3.000,-
3hod 4.500,-

Velmi rádi se Vám budeme věnovat ale i mnohem déle.

Možnost pronájmu

Prostory v Plzni (ul. Malická č. 17) si můžete také pronajmout k různým vzdělávacím aktivitám, soukromým oslavám, masážím či chvílím, kdy nechcete být nikým a ničím rušeni.

Pronájem prostor vhodných k oslavám, školení…
Popis: kapacita 15 osob, kavárenské uspořádání, bar s obsluhou.
Cena pronájmu: dle domluvy, jakož i uspořádání nábytku, případně občerstvení a nápojů.

 

Pronájem salonu

Popis: dvě malé místnosti, jedna ve stylu BDSM se sprchou (vybavené základním BDSM nábytkem a pomůckami), druhá určena k masážím (matrace 140cm x200cm s vyhřívací podložkou, ohřívačem oleje, el. krbem a přehrávačem), propojené chodbičkou (2 židle a stoleček). K dispozici je dále rychlovarná konvice a základní nádobí, mycí a dezinfekční prostředky, ručníky).

Cena:

  • 500,-/hodinu/pár
  • 750,-/hodinu/dva páry

Po předchozí domluvě lze k pronájmu všech nabízených prostor přidat i wellness dle ceníku platného na www.plzenskasauna.cz/malicka/

Manuální lymfodrenáž

Speciální léčebná metoda, která stimuluje podkožní lymfatický systém. Provádí se jemně, pomalu a požadovaným tlakem pomocí hmatů, čímž se urychlí tok lymfy v lymfatickém systému. Tato speciální masáž se provádí s použitím pudru, který usnadní pohyb rukou po kůži.

Manuální lymfodrenáž se těší oblibě zejména pro pozitivní vliv na detoxikaci, metabolismus, imunitu, redukci otoků, korekci celulitidy, odstranění tzv. „těžkých nohou“, a také pro relaxační účinky této příjemné masáže.

K podpoře výsledného efektu je vhodné zvýšit pitný režim (čistá neperlivá voda), po masáži si dopřát klidový režim. Následující den je ale pro podporu lymfatického systému naopak žádoucí pohyb (svižnější chůze, jízda na kole, plavání).

Kontraindikace lymfodrenáže: onkologická, žilní a infekční onemocnění v akutní fázi, otevřené rány a defekty kůže, při onemocnění srdce, jater a ledvin, epilepsie, erysipel, zánět mízních cév.

Doporučujeme se vždy raději poradit se svým lékařem.

Ceník

30min 500,-
1 hod 800,-
1hod 30min 1.100,-
2hod 1.400,-
2hod 30min 1.700,-
3hod 2.000,-
3hod 30min 2.300,-

Klasická masáž

Odstraňuje ztuhlé svalstvo a uvolňuje napětí, při masáži dochází k celkovému uvolnění, regeneraci, odstranění únavy a stresu. To vede k očistě organismu, což má blahodárný vliv nejen pro Vaše tělo, ale i mysl. Budete se cítit spokojeně s velkou dávkou energie.

Ceník

30min 400,-
1hod 800,-
1,5hod 1.500,-
celé tělo 3hod 2.500,-

Reflexní masáž plosky nohy

Tato velmi příjemná a uvolňující masáž chodidel dodá nejen Vašim nohou ten pravý odpočinek. Pomocí tlaku se stimulují reflexní body, jež jsou zakončením drah vedoucích od všech orgánů. Působením na jednotlivé body chodidla se příznivě ovlivňují funkce vnitřních orgánů a činnost nervového systému a harmonizují se tělesné i psychické procesy.

Ceník

30min 400,-
1hod 800,-

Reiki

„Být ve spojení s pramenem životní síly“

Reiki patří mezi přírodní metody celostní regenerace a relaxace těla, duše i ducha pomocí univerzální/vesmírné léčivé síly. Energie reiki podporuje celostním a přirozeným způsobem tak, jak je to v každém jednotlivém případě třeba.

Ceník

1 hodina 800,-

Bodystyling

Přístrojové tvarování postavy pomocí svalového stimulátoru.

(přístroj Catapult BodyStyling EMG 01)

Vhodný pro každého, kdo chce zhubnout při zachování svalové hmoty, zpevnit postavu, vyrýsovat svaly, snížit nadváhu, odstranit povadlou kůži a celulitidu, zlepšit kondici, povzbudit trávení a posílit imunitu.

Časová náročnost: 95 minut (z toho 45 min intenzivního cvičení a 30 min přístrojové lymfodrenáže).

Partie: paže, záda, břicho, zadek, nohy.

Pro žádoucí efekt se doporučuje takto cvičit alespoň 2x týdně po dobu 5 týdnů, poté postavu udržovat dle individuálního posouzení, cvičením zpravidla 2x měsíčně.

Kontraindikace: těhotenství, aktivní zánět žil, endoprotéza.

Popis cvičení: přístrojem řízená svalová stimulace pomocí 24 elektrod, které díky synchronizaci rozhýbají veškeré svaly v problematických partiích dle požadované intenzity, dokonale partie prokrví a aktivuje se spalování. Princip spočívá v elektrických signálech nízkofrekvenčního proudu, které přístroj vysílá pomocí kabelů do speciálních elektrod, umístěných na tělo klienta. Přístroj napodobuje činnost nervové soustavy, čímž nahrazuje mozek v příkazech přenosu informace pomocí elektrického impulzu na svalovou buňku. Jednoduše řečeno, klient v pasivní roli aktivně cvičí.

  • Fáze cvičení: zahřívání svalů, uvolnění kyseliny mléčné (cca 10min)
  • Fáze cvičení: zpracování kyseliny mléčné (cca 10min)
  • Fáze cvičení: spalování tuků díky příjmu energie z tukové buňky (cca 25min), což zajistí maximální možný efekt.

Bodystyling pomáhá probudit, vybudovat a zpevnit svaly. Pohybující se sval potřebuje energii = nejprve ze zásob, poté spalováním tukových buněk. Posilováním sval sílí, nabývá objemu a postupně vytváří tělu estetické linie bez tukových polštářů.

Pohyb svalstva zvyšuje v dané oblasti prokrvení, čímž vzniká teplo a odstraňují se odpadní látky, což významně pomáhá při korekci celulitidy. Celulitida vzniká v důsledku zhoršeného prokrvení a zvýšeného obsahu vody ve tkáních, čímž kůže v problematických oblastech postupně ochabuje. Vzniká městnání lymfy a otoky ve vazivu kůže. Pohybující se sval podporuje prokrvení a zahřátí, díky čemuž se látková výměna zrychluje a odbourává se voda.

Po cvičení vždy následuje lymfatická masáž (již v ceně), aby se uspíšilo vyplavování látek metabolické výměny po cvičení.

Upozornění: druhý den může tělo lehce pobolívat.

Ceník

1x 500,-

Permanentka:

10x 3.100,-
(cena za jedno cvičení 310,-)
15x 4.400,-
(cena za jedno cvičení 294,-)
20x 5.200,-
(cena za jedno cvičení 260,-)

 

Platnost permanentky činí 3 měsíce.

Kašmírská masáž

Jedná se o rituální, posvátnou, velmi příjemnou a uvolňující celostní smyslnou masáž, která je prováděna s velkou úctou, citlivě a s respektem. Dochází k propojení mužské a ženské polarity, vnitřního dítěte a Vaší podstaty. Při této masáži se střídá intenzita dotyku, což ve spojení s různými pozicemi vytvoří opravdu hluboký prožitek. Díky kašmírským masážním pozicím, jsou tělo maséra i masírovaného po celou dobu v kontaktu. Doporučujeme všem, kteří chtějí prožít absolutní uvolnění a klid a propojení sama se sebou.

Ceník

3 hodiny 4 500,-

Ostatní masáže a služby

Masáž – sensuální relax pro ženy (Michal)

1 hodina 1 000,-

Celotělová smyslná masáž pro páry (Radka a Michal, ale lze i pouze ženy či muže, dvě i více masérek či masérů)

Prožijte si tuto masáž se svým partnerem nebo partnerkou, přítelem či přítelkyní, manželem nebo manželkou, či s kým chcete. Dopřejte si smyslný netradiční zážitek a nechte se společně unášet na střídajících se vlnách vzrušení a uvolnění. Otevřete jeden druhému své srdce a nechte v nich vzájemně proudit Vaši vnitřní energii. Rozplyňte se v sobě navzájem, propojte svá energetická těla a vnímejte se jako jedna jediná bytost.

2 hodiny 5 400,-
3 hodiny 7 100,-

BDSM (Radka, Michal)

Láká Vás submisivně-dominantní vztah? Praktikujete nějakou praktiku BDSM nebo Vás láká tuto praktiku z oblasti erotiky vyzkoušet? Jak se Vám líbí představa být jinému totálně podřízen, plnit jeho příkazy, dělat vše co se řekne, být imobilizován a vystaven vůli dominantního protějšku? Každý z nás to má „nějak“. Někdo se teprve hledá, pro jiného je to zpestření v životě či vztahu, někdo takto relaxuje a někoho to plně naplňuje. Vše je v pořádku a u nás přijímáme každého takového, jaký je. Bez předsudků a soudů.

1 hodina 2 000,-
2 hodiny 3 500,-
3 hodiny 5 000,-

Relaxační masáž (Radka)

Masáž je zaměřena především na uvolnění a celkové zklidnění pomocí jemných a pomalých hmatů se zaměřením na tělo jako celek nebo na jeho konkrétní části.

1 hodina 1 000,-

Masáž hlavy a dutin (Radka a Michal)

Je to relaxační masáž celé hlavy, včetně celého obličej. Tato masáž obsahuje dále tlaková bodovou masáž úst, nosu a uší. Masáž končí hlubokou relaxací – zvnitřněním. Masáž je vhodná i pro osoby, které řeší respirační obtíže. Masáž dutin je masérem prováděna v rukavicích.

1 hodina 900,-

Samurajská masáž (Radka)

Při této dynamické masáži se používají speciální bambusové metličky, které dokonale prokrví celé tělo a připraví ho tak na příjem jemných dotyků, které následují. Masáž postupně přechází do celotělové smyslné masáže. Tato masáž ukazuje kontrast různých vnímaných pocitů, což často uvádí mysl do nadčasového vnímání reality. Masáž je zároveň energizující i relaxační.

2 hodiny 3 000,-
Skip to content